LZS Kujawy Markowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 94, wczoraj: 123
ogółem: 426 998

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Szubinianka - Kujawy
Ładowanie...

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-08-09 Lider Wloclawek 1:2 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2014-08-09 Dąb Barcin 0:0 Szubinianka Szubin zobacz ›
2014-08-09 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 2:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
2014-08-09 Sadownik Waganiec 3:1 Kujawiak Kowal zobacz ›
2014-08-09 Noteć Gębice 4:2 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
2014-08-09 Sparta Janowiec Wlkp. 1:1 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
2014-08-09 GKS Baruchowo 1:2 Mień Lipno zobacz ›
2014-08-09 Brzysko Rol Brzyskorzystewko 1:0 Start Radziejow zobacz ›
Zdrój Ciechocinek 1:2 Start Radziejow zobacz ›
Mień Lipno 2:0 Brzysko Rol Brzyskorzystewko zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 1:1 Sparta Janowiec Wlkp. zobacz ›
Kujawiak Kowal 2:2 Noteć Gębice zobacz ›
Goplania Inowrocław 1:2 Sadownik Waganiec zobacz ›
Szubinianka Szubin 3:0 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
Lider Wloclawek 3:1 Dąb Barcin zobacz ›
2014-08-16 LZS Kujawy Markowice 1:1 GKS Baruchowo zobacz ›
Dąb Barcin 0:1 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 1:1 Lider Wloclawek zobacz ›
Sadownik Waganiec 2:2 Szubinianka Szubin zobacz ›
Noteć Gębice 1:2 Goplania Inowrocław zobacz ›
Sparta Janowiec Wlkp. 3:1 Kujawiak Kowal zobacz ›
GKS Baruchowo 4:1 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
Start Radziejow 0:3 Mień Lipno zobacz ›
2014-08-23 Brzysko Rol Brzyskorzystewko 5:1 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
Zdrój Ciechocinek 0:0 Mień Lipno zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 1:0 Brzysko Rol Brzyskorzystewko zobacz ›
Kujawiak Kowal 4:0 GKS Baruchowo zobacz ›
Goplania Inowrocław 1:1 Sparta Janowiec Wlkp. zobacz ›
Szubinianka Szubin 3:0 Noteć Gębice zobacz ›
Lider Wloclawek 2:4 Sadownik Waganiec zobacz ›
Dąb Barcin 7:2 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
2014-08-30 LZS Kujawy Markowice 5:0 Start Radziejow zobacz ›
Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 0:1 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
Sadownik Waganiec 0:1 Dąb Barcin zobacz ›
Noteć Gębice 1:3 Lider Wloclawek zobacz ›
Sparta Janowiec Wlkp. 1:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
GKS Baruchowo 2:1 Goplania Inowrocław zobacz ›
Brzysko Rol Brzyskorzystewko 5:2 Kujawiak Kowal zobacz ›
Start Radziejow 2:1 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
2014-09-06 Mień Lipno 2:2 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 8:3 Mień Lipno zobacz ›
Kujawiak Kowal 0:4 Start Radziejow zobacz ›
Goplania Inowrocław 2:1 Brzysko Rol Brzyskorzystewko zobacz ›
Szubinianka Szubin 0:0 GKS Baruchowo zobacz ›
Lider Wloclawek 1:3 Sparta Janowiec Wlkp. zobacz ›
Dąb Barcin 3:1 Noteć Gębice zobacz ›
Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 3:1 Sadownik Waganiec zobacz ›
2014-09-14 Zdrój Ciechocinek 1:0 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
Sadownik Waganiec 2:1 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
Noteć Gębice 2:3 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
Sparta Janowiec Wlkp. 2:1 Dąb Barcin zobacz ›
GKS Baruchowo 1:1 Lider Wloclawek zobacz ›
Brzysko Rol Brzyskorzystewko 3:3 Szubinianka Szubin zobacz ›
Start Radziejow 3:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
Mień Lipno 1:0 Kujawiak Kowal zobacz ›
2014-09-20 LZS Kujawy Markowice 1:3 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
Zdrój Ciechocinek 2:4 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
Goplania Inowrocław 5:0 Mień Lipno zobacz ›
Szubinianka Szubin 0:3 Start Radziejow zobacz ›
Lider Wloclawek 3:0 Brzysko Rol Brzyskorzystewko zobacz ›
Dąb Barcin 0:2 GKS Baruchowo zobacz ›
Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 2:1 Sparta Janowiec Wlkp. zobacz ›
Sadownik Waganiec 5:3 Noteć Gębice zobacz ›
2014-09-28 Kujawiak Kowal 3:1 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
Noteć Gębice 4:1 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
Sparta Janowiec Wlkp. 4:3 Sadownik Waganiec zobacz ›
GKS Baruchowo 4:0 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
Brzysko Rol Brzyskorzystewko 2:1 Dąb Barcin zobacz ›
Start Radziejow 1:0 Lider Wloclawek zobacz ›
Mień Lipno 5:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 6:2 Kujawiak Kowal zobacz ›
2014-10-04 LZS Kujawy Markowice 5:1 Goplania Inowrocław zobacz ›
10  Zdrój Ciechocinek 0:0 Kujawiak Kowal zobacz ›
10  Goplania Inowrocław 0:3 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
10  Lider Wloclawek 2:2 Mień Lipno zobacz ›
10  Dąb Barcin 0:4 Start Radziejow zobacz ›
10  Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 2:0 Brzysko Rol Brzyskorzystewko zobacz ›
10  Sadownik Waganiec 2:1 GKS Baruchowo zobacz ›
10  Noteć Gębice 3:2 Sparta Janowiec Wlkp. zobacz ›
10  2014-10-11 Szubinianka Szubin 3:0 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
11  Sparta Janowiec Wlkp. 2:2 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
11  GKS Baruchowo 3:1 Noteć Gębice zobacz ›
11  Brzysko Rol Brzyskorzystewko 1:1 Sadownik Waganiec zobacz ›
11  Start Radziejow 0:3 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
11  Mień Lipno 2:3 Dąb Barcin zobacz ›
11  Łokietek Brześć Kujawski 1:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
11  Kujawiak Kowal 3:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
11  2014-10-18 LZS Kujawy Markowice 3:1 Lider Wloclawek zobacz ›
12  Zdrój Ciechocinek 1:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
12  Szubinianka Szubin 3:3 Kujawiak Kowal zobacz ›
12  Lider Wloclawek 1:6 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
12  Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 1:1 Mień Lipno zobacz ›
12  Sadownik Waganiec 2:1 Start Radziejow zobacz ›
12  Noteć Gębice 0:2 Brzysko Rol Brzyskorzystewko zobacz ›
12  Sparta Janowiec Wlkp. 2:2 GKS Baruchowo zobacz ›
12  2014-10-25 Dąb Barcin 3:1 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
13  GKS Baruchowo 7:2 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
13  Brzysko Rol Brzyskorzystewko 2:0 Sparta Janowiec Wlkp. zobacz ›
13  Start Radziejow 2:1 Noteć Gębice zobacz ›
13  Mień Lipno 2:5 Sadownik Waganiec zobacz ›
13  Łokietek Brześć Kujawski 5:0 Dąb Barcin zobacz ›
13  Kujawiak Kowal 2:0 Lider Wloclawek zobacz ›
13  Goplania Inowrocław 0:2 Szubinianka Szubin zobacz ›
13  2014-11-02 LZS Kujawy Markowice 3:2 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
14  Zdrój Ciechocinek 1:2 Szubinianka Szubin zobacz ›
14  Lider Wloclawek 0:2 Goplania Inowrocław zobacz ›
14  Dąb Barcin 0:3 Kujawiak Kowal zobacz ›
14  Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 1:5 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
14  Noteć Gębice 2:0 Mień Lipno zobacz ›
14  Sparta Janowiec Wlkp. 0:3 Start Radziejow zobacz ›
14  GKS Baruchowo 2:1 Brzysko Rol Brzyskorzystewko zobacz ›
14  2014-11-08 Sadownik Waganiec 5:2 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
15  Brzysko Rol Brzyskorzystewko 4:0 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
15  Start Radziejow 2:3 GKS Baruchowo zobacz ›
15  Mień Lipno 3:3 Sparta Janowiec Wlkp. zobacz ›
15  Łokietek Brześć Kujawski 2:2 Sadownik Waganiec zobacz ›
15  Kujawiak Kowal 4:0 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
15  Goplania Inowrocław 2:1 Dąb Barcin zobacz ›
15  Szubinianka Szubin 1:0 Lider Wloclawek zobacz ›
15  2014-11-11 LZS Kujawy Markowice 2:2 Noteć Gębice zobacz ›
16  2014-11-15 Zdrój Ciechocinek 3:0 Lider Wloclawek zobacz ›
16  2014-11-15 Szubinianka Szubin 5:2 Dąb Barcin zobacz ›
16  2014-11-15 Goplania Inowrocław 2:4 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
16  2014-11-15 Kujawiak Kowal 1:1 Sadownik Waganiec zobacz ›
16  2014-11-15 Łokietek Brześć Kujawski 5:1 Noteć Gębice zobacz ›
16  2014-11-15 LZS Kujawy Markowice 4:0 Sparta Janowiec Wlkp. zobacz ›
16  2014-11-15 Mień Lipno 1:3 GKS Baruchowo zobacz ›
16  2014-11-15 Start Radziejow 1:0 Brzysko Rol Brzyskorzystewko zobacz ›
17  Start Radziejow 1:1 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
17  Brzysko Rol Brzyskorzystewko 1:0 Mień Lipno zobacz ›
17  Sparta Janowiec Wlkp. 2:1 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
17  Noteć Gębice 2:0 Kujawiak Kowal zobacz ›
17  Sadownik Waganiec 5:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
17  Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 2:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
17  Dąb Barcin 3:2 Lider Wloclawek zobacz ›
17  2015-03-22 GKS Baruchowo 1:2 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
18  Zdrój Ciechocinek 0:0 Dąb Barcin zobacz ›
18  Lider Wloclawek 1:1 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
18  Szubinianka Szubin 3:0 Sadownik Waganiec zobacz ›
18  Goplania Inowrocław 1:2 Noteć Gębice zobacz ›
18  Kujawiak Kowal 1:2 Sparta Janowiec Wlkp. zobacz ›
18  Łokietek Brześć Kujawski 5:1 GKS Baruchowo zobacz ›
18  Mień Lipno 0:0 Start Radziejow zobacz ›
18  2015-03-28 LZS Kujawy Markowice 0:2 Brzysko Rol Brzyskorzystewko zobacz ›
19  Mień Lipno 0:1 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
19  Brzysko Rol Brzyskorzystewko 2:4 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
19  GKS Baruchowo 0:3 Kujawiak Kowal zobacz ›
19  Sparta Janowiec Wlkp. 1:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
19  Noteć Gębice 2:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
19  Sadownik Waganiec 4:1 Lider Wloclawek zobacz ›
19  Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 0:2 Dąb Barcin zobacz ›
19  2015-04-04 Start Radziejow 2:0 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
20  Zdrój Ciechocinek 1:0 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
20  Dąb Barcin 5:1 Sadownik Waganiec zobacz ›
20  Lider Wloclawek 1:2 Noteć Gębice zobacz ›
20  Szubinianka Szubin 3:1 Sparta Janowiec Wlkp. zobacz ›
20  Goplania Inowrocław 2:1 GKS Baruchowo zobacz ›
20  Kujawiak Kowal 2:0 Brzysko Rol Brzyskorzystewko zobacz ›
20  Łokietek Brześć Kujawski 0:0 Start Radziejow zobacz ›
20  2015-04-11 LZS Kujawy Markowice 0:1 Mień Lipno zobacz ›
21  Mień Lipno 2:0 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
21  Start Radziejow 1:1 Kujawiak Kowal zobacz ›
21  Brzysko Rol Brzyskorzystewko 3:4 Goplania Inowrocław zobacz ›
21  GKS Baruchowo Szubinianka Szubin 17:00
21  Sparta Janowiec Wlkp. 1:3 Lider Wloclawek zobacz ›
21  Noteć Gębice Dąb Barcin 17:00
21  Sadownik Waganiec 3:3 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski zobacz ›
21  2015-04-18 LZS Kujawy Markowice 3:0 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
22  Zdrój Ciechocinek Sadownik Waganiec 17:00
22  Zjednoczeni Piotrkow Kujawski Noteć Gębice 17:00
22  Dąb Barcin Sparta Janowiec Wlkp. 17:00
22  Lider Wloclawek GKS Baruchowo 17:00
22  Szubinianka Szubin Brzysko Rol Brzyskorzystewko 17:00
22  Goplania Inowrocław Start Radziejow 17:00
22  Kujawiak Kowal Mień Lipno 17:00
22  2015-04-25 Łokietek Brześć Kujawski LZS Kujawy Markowice 16:00
23  Łokietek Brześć Kujawski Zdrój Ciechocinek 17:00
23  Mień Lipno Goplania Inowrocław 17:00
23  Start Radziejow Szubinianka Szubin 17:00
23  Brzysko Rol Brzyskorzystewko Lider Wloclawek 17:00
23  GKS Baruchowo Dąb Barcin 17:00
23  Sparta Janowiec Wlkp. Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 17:00
23  Noteć Gębice Sadownik Waganiec 17:00
23  2015-05-02 LZS Kujawy Markowice Kujawiak Kowal 17:00
24  Zdrój Ciechocinek Noteć Gębice 17:00
24  Sadownik Waganiec Sparta Janowiec Wlkp. 17:00
24  Zjednoczeni Piotrkow Kujawski GKS Baruchowo 17:00
24  Dąb Barcin Brzysko Rol Brzyskorzystewko 17:00
24  Lider Wloclawek Start Radziejow 17:00
24  Szubinianka Szubin Mień Lipno 17:00
24  Kujawiak Kowal Łokietek Brześć Kujawski 17:00
24  2015-05-09 Goplania Inowrocław LZS Kujawy Markowice 17:00
25  Kujawiak Kowal Zdrój Ciechocinek 17:00
25  Łokietek Brześć Kujawski Goplania Inowrocław 17:00
25  Mień Lipno Lider Wloclawek 17:00
25  Start Radziejow Dąb Barcin 17:00
25  Brzysko Rol Brzyskorzystewko Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 17:00
25  GKS Baruchowo Sadownik Waganiec 17:00
25  Sparta Janowiec Wlkp. Noteć Gębice 17:00
25  2015-05-16 LZS Kujawy Markowice Szubinianka Szubin 17:00
26  Zdrój Ciechocinek Sparta Janowiec Wlkp. 17:00
26  Noteć Gębice GKS Baruchowo 17:00
26  Sadownik Waganiec Brzysko Rol Brzyskorzystewko 17:00
26  Zjednoczeni Piotrkow Kujawski Start Radziejow 17:00
26  Dąb Barcin Mień Lipno 17:00
26  Szubinianka Szubin Łokietek Brześć Kujawski 17:00
26  Goplania Inowrocław Kujawiak Kowal 17:00
26  2015-05-23 Lider Wloclawek LZS Kujawy Markowice 10:00
27  Goplania Inowrocław Zdrój Ciechocinek 17:00
27  Kujawiak Kowal Szubinianka Szubin 17:00
27  Łokietek Brześć Kujawski Lider Wloclawek 17:00
27  Mień Lipno Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 17:00
27  Start Radziejow Sadownik Waganiec 17:00
27  Brzysko Rol Brzyskorzystewko Noteć Gębice 17:00
27  GKS Baruchowo Sparta Janowiec Wlkp. 17:00
27  2015-05-30 LZS Kujawy Markowice Dąb Barcin 17:00
28  Zdrój Ciechocinek GKS Baruchowo 17:00
28  Sparta Janowiec Wlkp. Brzysko Rol Brzyskorzystewko 17:00
28  Noteć Gębice Start Radziejow 17:00
28  Sadownik Waganiec Mień Lipno 17:00
28  Dąb Barcin Łokietek Brześć Kujawski 17:00
28  Lider Wloclawek Kujawiak Kowal 17:00
28  Szubinianka Szubin Goplania Inowrocław 17:00
28  2015-06-07 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski LZS Kujawy Markowice 17:00
29  Szubinianka Szubin Zdrój Ciechocinek 17:00
29  Goplania Inowrocław Lider Wloclawek 17:00
29  Kujawiak Kowal Dąb Barcin 17:00
29  Łokietek Brześć Kujawski Zjednoczeni Piotrkow Kujawski 17:00
29  Mień Lipno Noteć Gębice 17:00
29  Start Radziejow Sparta Janowiec Wlkp. 17:00
29  Brzysko Rol Brzyskorzystewko GKS Baruchowo 17:00
29  2015-06-13 LZS Kujawy Markowice Sadownik Waganiec 17:00
30  Zdrój Ciechocinek Brzysko Rol Brzyskorzystewko 17:00
30  GKS Baruchowo Start Radziejow 17:00
30  Sparta Janowiec Wlkp. Mień Lipno 17:00
30  Sadownik Waganiec Łokietek Brześć Kujawski 17:00
30  Zjednoczeni Piotrkow Kujawski Kujawiak Kowal 17:00
30  Dąb Barcin Goplania Inowrocław 17:00
30  Lider Wloclawek Szubinianka Szubin 17:00
30  2015-06-21 Noteć Gębice LZS Kujawy Markowice 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2014-08-03 Zjednoczeni Szarlej 2:3 LZS Kujawy Markowice zobacz ›
---  2014-08-27 Orłowianka Orłowo 7:2 LZS Kujawy Markowice zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LZS Kujawy MarkowiceZdrój Ciechocinek
LZS Kujawy Markowice 3:0 Zdrój Ciechocinek
2015-04-18, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
LZS Kujawy Markowice 3:0 Zdrój Ciechocinek
Mień Lipno 2:0 Łokietek Brześć Kujawski
Start Radziejow 1:1 Kujawiak Kowal
Brzysko Rol Brzyskorzystewko 3:4 Goplania Inowrocław
GKS Baruchowo Szubinianka Szubin
Sparta Janowiec Wlkp. 1:3 Lider Wloclawek
Noteć Gębice Dąb Barcin
Sadownik Waganiec 3:3 Zjednoczeni Piotrkow Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Zdrój Ciechocinek - Sadownik Waganiec
Zjednoczeni Piotrkow Kujawski - Noteć Gębice
Dąb Barcin - Sparta Janowiec Wlkp.
Lider Wloclawek - GKS Baruchowo
Szubinianka Szubin - Brzysko Rol Brzyskorzystewko
Goplania Inowrocław - Start Radziejow
Kujawiak Kowal - Mień Lipno
Łokietek Brześć Kujawski - LZS Kujawy Markowice

Transfery

Lato 2014

Przybyli:

Adam Bujak - napastnik (Goplania Inowrocław)

Kamil Łukomski - obrońca/pomocnik (Cuiavia Inowrocław)

Dawid Marczyński - obrońca (Czarni Wierzchosławice)

Remigiusz Przybylski - obrońca (Cuiavia Inowrocław)

Rafał Sobczak - obrońca/pomocnik (Czarni Wierzchosławice)

Rafał Kowalcze - pomocnik/napastnik (Fregata Polanowice)

Odeszli:

Łukasz Kowalski (Cuiavia Inowrocław)

Krystian Makowiecki (Cuiavia Inowrocław)

Adam Kujawa (Mikrus Szadłowice)