Ładowanie...

Aktualności

Porażka 1:3 i fatalna skuteczność

• autor: olowek1991, 2013-09-14 19:05

Kujawy Markowice uległy na własnym boisku Łokietkowi Brześć Kujawski 1:3. (0:0) Bramkę dla Kujaw zdobył Michał Kaszak. Kujawy nie wykorzystały kilku znakomitych okazji do strzelenia bramki. W pierwszej połowie sam na sam z bramkarzem wyszedł Michał Kaszak, niepotrzebnie podawał jednak do Krystiana Makowieckiego, który nie potrafił skierować piłki do pustej bramki. Krystian w tym spotkaniu miał jeszcze dwie okazje do strzelenia bramki ale dwukrotnie trafił w słupek. W drugiej połowie najlepszą sytuacje miał Mikołaj Linowski, jednak nie potrafił skierować piłki do bramki oddając niecelny strzał z 8 metrów. Warto wspomnieć, że bramka na 0:1 dla Łokietka nie powinna zostać uznana, ponieważ Billy Abbot przed oddaniem strzału przyjął piłkę ręką.