Ładowanie...

Aktualności

Orlęta pokonane 4:3

• autor: olowek1991, 2014-03-23 09:16

Kujawy Markowice pokonały na własnym boisku Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:3 (2:1). Bramki dla Kujaw strzelali: Łukasz Kowalski, Tomasz Krysiński dwie oraz kapitan zespołu Radosław Świtalski.

18 Łukasz Matuszak żółta kartka  zmiana 60" 19 Bartosz Lieske
Radosław Świtalski (C) bramka  (1 asysta)

1:0 - Łukasz Kowalski

2:0 - Tomasz Krysiński (asysta Radosław Świtalski)

2:1 - Patryk Stasiak

2:2 - Radosław Czułkowski

2:3 - Michał Witkowski

3:3 - Radosław Świtalski (asysta Łukasz Kowalski)

4:3 - Tomasz Krysiński (asysta Krzysztof Gajkowski)

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla Kujaw, bo już w 3 minucie prowadzenie naszemu zespołowi dał Łukasz Kowalski, który wykorzystał błąd obrońcy, następnie minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. 6 minuta to kolejny cios zadany przez Kujawy. Po świetnym podaniu Radosława Świtalskiego akcje wykańcza nowy nabytek Kujaw Tomasz Krysiński. Po świetnym początku Orlęta rzuciły się do odrabiania strat. Świetnej okazji nie wykorzystał najlepszy strzelec gości- Mateusz Nowasielski, którego strzał obronił Piotr Sypniewski. W 25 minucie Kujawy tracą bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, błąd naszej defensywy i skutecznie zamyka akcje Patryk Stasiak. Do końca pierwszej połowy Orlęta nadal atakowały jednak nieskutecznie. Druga połowa źle zaczyna się dla Kujaw. 52 minuta-wrzutka z prawej strony i obrońca gości Radosław Czułkowski precyzyjnie kieruje piłkę do siatki. W 54 minucie Kujawy tracą kolejnego gola za sprawą wprowadzonego w drugiej połowie Michała Witkowskiego. W 65 minucie dośrodkowanie Łukasza Kowalskiego z rzutu wolnego, świetną główką popisuje się Radosław Świtalski i mamy 3:3. W 75 minucie nasz zespół wychodzi z kontratakiem, z prawej strony piłkę wrzuca Krzysztof Gajkowski a precyzyjnym strzałem głową akcję wykańcza po raz drugi Tomasz Krysiński. Końcówka meczu to bardzo groźne ataki gości. Z rzutu wolnego w poprzeczkę trafia kapitan Orląt Szymon Brzeziński. Kujawy miały jeszcze dwie świetne okazje, ale Tomasz Krysiński i Radosław Świtalski nie zdołali pokonać bramkarza gości i mecz zakończył się niespodziewanym zwycięstwem Kujaw 4:3.