Ładowanie...

Aktualności

Porażka 1:2

• autor: olowek1991, 2014-04-05 18:37

Kujawy Markowice przegrały na własnym boisku z ostatnim zespołem w tabeli Pałuczanką Żnin 1:2 (0:1). Bramkę dla Kujaw zdobył Łukasz Kowalski

12 Michał Filipiak

W meczu nie mógł wystąpić Marcin Matuszak, który pauzował za czerwoną kartkę z ostatniego meczu.

Przebieg meczu:

1:0 Mateusz Stiler

1:1 Łukasz Kowalski

1:2 Rafał Gwit

Pierwsza połowa w wykonaniu Kujaw raczej nie wymaga żadnego komentarza. Fatalna gra, jedyną szansę do strzelenia bramki miał Tomasz Krysiński, ale po jego strzale piłka poszybowała nad bramką. Kilka świetnych okazji mieli natomiast zawodnicy Pałuczanki i ostatnią z nich wykorzystał napastnik gości. Druga połowa wyglądała już znacznie lepiej w wykonaniu naszego zespołu. Rzut wolny wykonuje Tomasz Krysiński, broni bramkarz Pałuczanki i piłkę skutecznie dobija Łukasz Kowalski. Kujawy nadal atakowały i stworzyły sobie kilka dobrych okazji do strzelenia bramki ale ani Łukasz Kowalski ani Tomasz Krysiński nie potrafili zamienić ich na bramki. W samej końcówce meczu błąd przytrafia się naszej defensywie i wynik meczu na 1:2 ustala Rafał Gwit.