Ładowanie...

Aktualności

Po trzech porażkach gromimy u siebie Goplanię

• autor: olowek1991, 2014-10-04 18:26

Kujawy Markowice, po bardzo dobrych drugich 45 minutach, pokonały na własnym boisku Goplanię Inowrocław 5:1. Bramki dla Kujaw strzelali: Tomasz Krysiński 2, Kamil Łukomski 2 oraz Krzysztof Gajkowski.

Kujawy: P. Sypniewski - Niewiadomski, M. Gajkowski, D. Marczyński (od 55 min. R. Świtalski), M. Matuszak (Kpt.) - P. Gajkowski (od 60 min. S. Basiński), K. Szeluga (od 60 min. T. Krysiński), K. Gajkowski, R. Kowalcze - A. Bujak (od 80 min. Ł. Matuszak)

Kujawy Markowice - Goplania Inowrocław 5:1 (1:1)
 90 min. - Łukomski 5:1
 83 min.  - Krysiński 4:1
 74 min.  - Krysiński 3:1
 57 min. - Krzysztof Gajkowski 2:1
 38 min. - Damian Szemrowicz 1:1
 22 min. - Kamil Łukomski 1:0

Po pierwszych, nie najlepszych minutach w wykonaniu naszego zespołu w 22 min. objęliśmy prowadzenie po strzale Kamila z około 20 metrów w róg bramki Goplani. Prowadzenie niestety rozluźniło naszych piłkarzy co skutkowało bramką wyrównującą. W zamieszaniu podbramkowym po rzucie wolnym wyrównał silnym strzałem Damian Szemrowicz. Druga połowa to zupełnie inna gra Kujaw. Przerwa zadziałała na naszą drużynę mobilizująco. Jednak dopiero w 57 min. udaje nam się wyjść na prowadzenie. Krzysiu Gajkowski przejmuje piłkę przy linii środkowej boiska i z trzema zawodnikami Goplani "na plecach" wjeżdża w pole karne gości oddając silny strzał pod poprzeczkę. W 60 min na boisku pojawiają się Basiński i Krysiński co daje natychmiastowy efekt. Krysina zdobywa kolejne dwie bramki po akcjach sam na sam z Damianem Szwandke. Pecha ma Adam Bujak, który chciał strzelić bramkę swojej byłej drużynie. Jego techniczny strzał z 16 metrów trafia niestety w poprzeczkę. Wygrana pieczętuje ten który zaczął strzelanie, czyli Kamil. Przeciwnik wiedząc, że Kamil dobrze operuje lewą nogą nastawił się na jego strzał właśnie tą kończyną........ a tu zaskoczenie! Kamil strzela prawą nogą!!! Zaskoczeni tym byli wszyscy, a najbardziej bramkarz Goplani.

Wierzyć należy, że to zwycięstwo to początek marszu w górę tabeli.